Mixed Fours

YEAR

WINNERS

RUNNERS-UP

2016

J Jenkins, J Staniland, C Lewis, C Bergman

G Cooper, J Stamp, E Blackwell, D Blackwell

2015

J Stamp, A Fuller, H Fuller, D Blackwell

P Bedwell, L Simunovic, M Briggs, R Hawtree

2014 

J Jenkins, J Staniland, C Bergman, C Lewis 

Y Williams, J Dade, J Wallis, K Wallis 

2013

J Jenkins, L Nelson, C Lewis, C Bergman

Y Williams, J Dade, J Wallis, K Wallis

2012

J Martin, J Staniland, F Buttle, G Cooper

Y Williams, J Dade, J Wallis, K Wallis

2011

J Stewart, J Staniland, F Buttle, G Cooper

Y Williams, J Wallis, S Fowler, K Wallis

2010

J Hing, K Wingrove, R Hawtree, W Parry

J Martin, A Wheeler, P Low, S Hamilton

2009

L Wadham, J Wallis, N Parsons, K Wallis

P Bedwell, J Staniland, F Buttle, G Cooper

2008

D Gibson, J Hing, J Turvey, W Parry

L Wadham, M Rayner, A Rayner, G Wood

2007

J Martin, P Low, G Hamilton, S Hamilton

H Nagle, L Wadham, J Hing, W Parry

2006

J Martin, P Low, G Hamilton, S Hamilton

S Muir, P Powell, S Fowler, K Buckman

2005

M Rayner, BM Wood, A Rayner, G Wood

S Muir, P Powell, S Fowler, K Buckman

2004

L Simunovic, V Samson, J Woodcock, J Turvey

M Rayner, BM Wood, A Rayner, G Wood

2003

M Rayner, BM Wood, A Rayner, G Wood

J Martin, S Hamilton, P Low, G Hamilton

2002

M Rayner, BM Wood, A Rayner, G Wood

H Nagle, E Finlayson, G Bruce, K Buckman

2001

H Nagle, E Finlayson,  G Bruce, K Buckman

G Hamilton, S Hamilton, P Low, M Hackett

2000

H Nagle, G Bruce, E Finlayson, K Buckman

M Rayner, BM Wood, A Rayner, G Wood

1999

M Rayner, BM Wood, A Rayner, G Wood

J Browne, V Samson, A Browne, A Browne

1998

H Nagle, L Wilson, E Finlayson, K Buckman

M Rayner, G Bruce, BM Wood, G Wood

1997

M Rayner, R Martin, B Bainbridge, A Bainbridge

H Nagle, P Lewis, J Pennell, J McCredie

1996

J Browne, V Sampson, A Browne, A Browne

E Finlayson, N Boven, K Boven, B Kneeves

1995

J Woodcock, J Woodcock, G Wood, BM Wood

 

1994

V Samson, H Whitehouse, E Whitehouse, A Bainbridge

M James, G Triglone, P Triglone, K Buckman

1993

B Bryant, N Watt, R Hardy, B Kneeves

E Finlayson, G Wood, AT Thomas, BM Wood

1992

M Rayner, J Surrey, A Rayner, L Surrey

P Christie, N Watt, T Watt, B Kneeves

1991

B Lowe, S Hamilton, W Lowe, G Low

M Rayner, J Surrey, L Surrey, A Rayner

1990

V Samson, H Whitehouse, E Whitehouse, A Bainbridge

N Watt, T Watt, R Freestone, P Freestone

1989

G Graham, R Hobbins, A Graham, J Pennell

S Embury, G Triglone, P Triglone, R Embury

1988

P Job, G Triglone, P Triglone, R Job

R Cogswell, E Burgess, T Cogswell, N Druett

1987

G Wood, M Rayner, A Rayner, M Wood

R Cogswell, E Burgess, T Cogswell, N Druett

1986

J Patch, M Bannister, R Patch, W Bannister

 

1985

R Wood, R Dare, L Thomas, E Dare

N Nagle, H Nagle, G Hall, M Hall

1984

A & M Warren-Smith, A Hackett, M Hackett

H Nagle, G Hall, N Nagle, M Hall

1983

G Wood, J Patch, BM Wood, R Patch

B Grainger, R Dare, B Grainger, E Dare

1982

H Nagle, G Hall, N Nagle, M Hall

M Lynn, P Bainbridge, F Sherlock, L Wadham

1981

P Rankin, P Bainbridge, A Bainbridge, J McConnell

G Triglone, D Schiess, P Triglone, C Collins

1980

K Monaghan, J Attwell, F Monaghan, F Attwell

H Pearson, L Collins, B Pearson, C Collins

1979

K Monaghan, J Attwell, F Monaghan, F Attwell

P Dinning, D Greenwood, F Dinning, C Greenwood

1978

P Dinning, D Greenwood, F Dinning, C Greenwood

T Gracie, D Pryor, L Wood, A Pryor

1977

P McDermott, V Hastie, F Hamilton-Smith, M Kavanagh

J Surrey, J Attwell, L Surrey, F Attwell

1976

M Lovegrove, M Hackett, L Lovegrove, A Hackett

 

1975

B Warren-Smith, M McDonald, A McDonald, A Warren-Smith

 

1974

C Bull, J Attwell, J Colwell, F Attwell